Kodus Türgile kaotanud käsipallikoondis noolib edasipääsu võõrsil

Eesti ja Türgi kohtumine, milel paraku võitsid türklased.

FOTO: Kristjan Teedema/Scanpix

Eesti käsipallikoondis võõrustas eile 2020. aasta Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooni avaringis Türgit ja sai kodus 18:28 kaotuse. See tähendab, et alagrupi võitja ja järgmisesse vooru pääseja selgitatakse pühapäeval Türgis.

Tellijale

Kohtumine Põlvas algas Eestile raskelt: külalised said kiirelt 0:3 ette ja sealt edasi hakkas vahe kärisema, suurimaks kaotuseks jäi avapoolajal kuueväravaline skoor 3:9. Mõlema meeskonna mängus oli näha närvilisust ja kohe kohtumise alguses jagati kaheminutilisi karistusi ning kollaseid kaarte, Eesti jättis kasutamata ka ühe seitsme meetri karistusviske, kui kogenud Jürgen Rooba saatis palli üle Türgi värava.

«Kohe alguses ei saanud me nende visetele käsi ette ja meie kaitse ning väravavahi koostöö ei sujunud nii hästi,» nentis avapoolaja kohta koondise kapten Martin Johannson. «Pärast rabedat algust tulime aga mängu tagasi ja kaitse ning väravavahi koostöö paranes. Poolajaks oli kõik ju väga reaalne. Meil oli kiirus olemas, pall liikus hästi, teenisime edukalt kaheminutilisi karistusi vastastele ja olime mängus,» lisas Johannson.

Tagasi üles