Pere Leib kindlustas koha Schenker liiga finaalturniiril

Liis Velsker
Tartu Pere Leib
Tartu Pere Leib Foto: Andrus Eesmaa / Järva Teataja

Võrkpalli Schenker liigas kindlustas esimesena pääsu finaalturniirile Tartu Pere Leiva meeskond, kes veerandfinaali korduskohtumises oli 3:1 (20, -21, 22, 15) üle TTÜ-st.

Esimese kohtumise 3:0 võitnud Pere Leib teenis 14 punkti Taavi Nõmmistu käe läbi ning Meris Merisaar vormistas 12 silma. TTÜ parimana tõi Andris Õunpuu samuti 14 punkti, vahendab ERR Sport.

«Natuke esimeses geimis seda rabistamist sisse tuli. Alguses ei saanud oma bloki ja kaitsega asja pidama, kuid kõik läks hästi,» rääkis Tartu peatreener Rainer Vassiljev Vikerraadiole.