Järgmine ehk 2018. aasta on aga olümpia-aasta ning nii alustasid pargisõitjad suurimale spordipeole pääsemiseks vajalike MK-punktide kogumist 14. jaanuaril Prantsusmaal Font Romeus. Samuti on selle hooaja esimesed silmad jagatud ka rennisõidus, kus Sildaru asub samuti olümpiapääset püüdma.
Eestlanna saab oma vanuse tõttu hakata MK-punkte jahtima aga alles augustis Uus-Meremaal, kui algust tehakse 2017/18. hooajaga. Esialgse kava kohaselt saab Sildaru mõlemal alal osaleda maksimaalselt neljal jõuproovil ning nendega on vaja kokku saada vajalikud punktid Pyeongchangi pääsemiseks.
«MK-etappidel osalemise tõttu järgmise hooaja võistluskalender võrreldes varasemaga kindlasti muutub. Päris täpne info võistluspaikade ja -aegade kohta veel puudub,» tunnistas Kelly treenerist isa Tõnis Sildaru.
Kuna täpseid kuupäevi ei ole järgmise hooaja MK-sarjaks veel kinnitatud, ei saa veel milleski kindel olla ning pikemate plaanide tegemine on seetõttu välistatud. «Selge on praegu see, et esimesed stardid MK-sarjas teeme augusti lõpus Uus-Meremaal. Seal on kavas nii pargi- kui ka rennisõit. Plaanis on osa võtta mõlemast,» rääkis Tõnis Sildaru.