Aafrika karika viimased veerandfinalistid on Egiptus ja Ghana

Mohamed Salah tõi Egiptusele võidu ja edasipääsu.
Mohamed Salah tõi Egiptusele võidu ja edasipääsu. Foto: JUSTIN TALLIS/AFP/Scanpix

Aafrika Rahvuste karikaturniiril selgusid täna viimased veerandfinalistid, kui D-alagrupis tagasi edasipääsu Egiptus ja Ghana.

Egiptus võitis viimases kohtumises tänu Mohamed Salahi väravale edasipääsu juba varem taganud Ghanat 1:0 ja kindlustas sellega alagrupi võidu. Teises mängus tegid Mali ja Uganda 1:1 viigi, kui Farouk Miya viis Uganda 70. minutil juhtima, ent vaid kolm minutit hiljem Yves Bissouma viigistas. Egiptus kogus 7 ja Ghana 6 punkti, Mali pidi leppima 2 ja Uganda 1 punktiga.