Rammo asub MK-etapil medalisõidu kursil

Karl-Martin Rammo.

FOTO: BENOIT TESSIER/REUTERS

USAs Miamis toimuval purjetamise maailmakarika etapil on Karl-Martin Rammo Laser-klassis kolmanda päeva järel kuuendal kohal ning Ingrid Puusta RS:X arvestuses 12. kohal.

Laser-klassis purjetav Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) tegi täna läbi languse, saabudes finišisse kohtadel 19 ja 25, kuid asub sellele vaatamata kokkuvõttes kuuendal positsioonil 50 punktiga. Rammo kommentaar: «Sinine särk nii hästi ei istunud ja mind toodi väikest viisi pilvedest maale tagasi. Käed-jalad olid tööd täis, sest esimestes krüssudes ei suutnud mitte üks raas tänase keerulise tuulega sina peale saada. Positiivne on see, et sellise, end mitterahuldava sõiduga ei kukkunud ma kaugemale kui 6ndaks ja mis veel parem, et olen võimeline päris kaugelt tagant end enamvähem kohtadele välja sõitma. Negatiivne on see, et ma sealt kaugelt tagant viimased 3 sõitu olen alustanud. Proovime homme selle asja tõusuteele tagasi pöörata, mis muud,» kirjutas Rammo oma Facebooki lehel.

Laser-klassis jätkab liidrina täna kaks sõitu võitnud prantslane Jean Baptiste Bernaz 14 punktiga.

RS:X purjelauad seilasid täna kolm sõitu, kus Ingrid Puusta (NYCS) sai kirja 13., 11. ja 12. koha. Kokkuvõttes on Puusta 106 punktiga 12. kohal. RS:X naiste klassis jätkab üheksa sõidu järel liidrina hiinlanna Yunxiu Lu 24 punktiga.

Miami MK-etapp kestab pühapäevani, eelsõitude tulemuste põhjal selgunud iga klassi kümme parimat purjetavad topeltpunkte andvas medalisõidus RS:X klassis laupäeval ja Laser-klassis pühapäeval.

Tagasi üles