N, 8.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti suusahüppajad krooniti Põhjamaade meistriteks

Kadi Parts
Facebook Twitter
Comments
Artti Aigro.
Artti Aigro. Foto: Tairo Lutter

Nädalavahetuse Norras peetud talialade Põhjamaade meistivõistlustel  pälvis suusahüpete individuaalvõistlusel meistritiitli Artti Aigro, kes teenis koos Kevin Maltseviga meistritiitli ka meeskondlikes suusahüpetes. Medalid said kaela ka Eesti tüdrukud – Annemarii Bendi ja Triinu Hausenberg teenisid kahevõistluse team sprindis hõbemedali ning Triinu Hausenberg individuaalses kahevõistluses pronksmedali.

Suusahüpete individuaalvõistlusel edestas Artti norralast Jorgen Oliver Stormi ja soomlast Markus Virrantalot. Kevin Maltsev hüppas end indivudaalvõistluse 4. kohale, Ivo-Niklas Hermanson 9. kohale ja Markkus Alter 12. kohale.

Meeskondlikes suusahüpetes jätsid Eesti poisid teisele kohal Norra esimese ja kolmandale kohale Norra teise meeskonna. Eesti teine meeskond, mis koosnes Ivo-Niklas Hermansonist ja Markkus Alterist, saavutas võistluse kuuenda koha.

Ivo-Niklas Hermanson saavutas kahevõistluse individuaalvõistlusel 9. ja Markkus Alter 12. koha. Kahevõistluse meeskondlikus sprindis saavutasid nad 6. koha.

Triinu Hausenberg teenis individaalsetes suusahüpetes 9. ja Annemarii Bendi 10. koha ning naiskondlikes suusahüpetes saavutasid Eesti tüdrukud 4. koha.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles