ManCity teenis hilise võidu ja kerkis Liverpoolist ettepoole

Manchester City mängijad rõõmustamas.
Manchester City mängijad rõõmustamas. Foto: Martin Rickett/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas oli täna võidukas Manchester City.

Kodus mänginud City alistas 2:1 Swansea City. Kohtumise avavärava lõi 11. minutil Gabriel Jesus, kuid 81. minutil astus Swansea suure sammu lähemale viigile, kui tabloole tõi skoori 1:1 Gylfi Sigurdsson. Selline seis kohtumise lõpuvile ajaks siiski püsima ei jäänud, sest Jesus lõi teisel üleajaminutil veel ühe värava ning City sai kirja 2:1 võidu.

Sellega kirjutas Manchesteri meeskond liigatabelisse juurde kolm punkti ning nüüd on Cityl koos 49 silma. See kergitas meeskonna viiendalt kohalt kolmandaks ning Eesti jalgpallisõprade meelehärmiks kerkiti seega ettepoole ka Eesti koondislase Ragnar Klavani koduklubist Liverpoolist, mis paikneb nüüd 46 punktiga viiendal kohal.