Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Bialystok Jagiellonia/Facebook

Jalgpalli Poola kõrgliigas säras Eesti koondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev, kes lõi Bialystoki Jagiellonia 5:0 võidumängus Leczna Gorniku vastu kaks väravat ja tegi eeltöö veel kahele tabamusele.

Vassiljev andis söödu Dmõtro Homtšenovski avaväravale ja lõi teise üheksa minutit hiljem ise penaltist. Teist poolaega oli mängitud seitse minutit, kui Vassiljev andis väravasöödu Taras Romanczukile ja veel neli minutit hiljem lõi oma teise värava. Lõppseisu vormistas 65. minutil Leedu koondise ründaja Fiodor Černych, neli minutit hiljem võeti Vassiljev puhkama.

Sel hooajal on Vassiljev löönud Jagiellonia eest 12 väravat ja andnud 11 väravasöötu. Bialystoki klubi on liigatabelis 42 punktiga teisel kohal Gdanski Lechia järel.