Juventus kindlustas Itaalias liidripositsiooni

Silver Tabo
Juventuse mängijad tähistamas järjekordset võitu.
Juventuse mängijad tähistamas järjekordset võitu. Foto: MIGUEL MEDINA/AFP

Itaalia jalgpalliliigas Serie A võitis 25. voorus viis viimast aastat saapamaal valitsenud Torino Juventus koduväljakul 4:1 Palermo meeskonda.

Juventus avas skoori juba 13. minutil, kui jala sai valgeks Claudio Marchisio. Tiitlikaitsja hoog ei raugenud ning edumaa kasvas veelgi, kui 40. minutil sahistas võrku Paulo Dybala, 63. minutil lisas kolmanda Gonzalo Higuain ja 89. mänguminutil lõi oma teise värava taas Dybala. Vastaste eest sai auvärava kirja kolmandal üleminutil Ivailo Tšotšev.

Liigatabelis hoiab Juventus 63 punktiga kindlat liidripositsiooni, edestades teisel kohal olevat AS Romat kümne punktiga. Palermo asub 20 meeskonna hulgas 18. kohal ning kuulub seega väljalangemistsooni.