Messi duubel päästis Barcelona häbist

Silver Tabo
Lionel Messi tõusis taas Barcelona päästeingliks.
Lionel Messi tõusis taas Barcelona päästeingliks. Foto: Xinhua/Xinhua/Sipa USA

Hispaania jalgpalli kõrgliigas kümme mängu võiduta olev Leganes oli Barcelona vastu lähedal punkti teenimisele, kuid viimase minuti penalti tõttu lepiti siiski 1:2 kaotusega.

Mängu algus tõotas Barcelona jaoks mugavat õhtut, kui Lionel Messi juba neljandal minutil külalised juhtima viis - argentiinlane realiseeris neljandal minutil värava ees Luis Suarezi suurepärase tsenderduse, vahendab Soccernet.ee.

71. minutil kaotas Barcelona paremkaitsja Sergi Roberto oma karistusala lähistelt palli ning Leganes'i mängumees Unai Lopez kasutas järgnenud olukorra ära. Ajaloolist punkti Hispaania liiga uustulnukal teenida siiski ei õnnestunud. 90. minutil tegi Martin Mantovani karistusalas Neymarile vea ning Messi saatis võimsa löögiga palli penaltipunktilt väravasse.