Tippjalgpallist loobunud Teever mõtles ümber ning naaseb Levadiasse

Ingemar Teever.

FOTO: Tairo Lutter

FC Levadia sai algava Eesti jalgpalli kõrgliiga hooaja eel olulise täienduse, kui meeskonnaga liitus liiga üle-eelmise hooaja parim väravakütt Ingemar Teever.

Vabariigi aastapäeval oma 34. sünnipäeva tähistav Teever mängis Levadias 2012. aasta suvest kuni 2015. aasta lõpuni. Seejärel otsustas ta tippjalgpallist loobuda ning pallis eelmisel hooajal III liigas Tallinna FC Zenidi ning rannajalgpalli meistrivõistlustel Peugeot meeskonna koosseisus.

«Olin aasta ja kolm kuud suurest jalgpallist eemal, mängisin Zenidiga kolmandat liigat ja Peugeot eest rannajalgpalli. Enne veebruari polnud mul veel naasmismõtteid peas. Siis kohtusin FC Levadia juhatusega hoopis teistes küsimustes ning kokkusaamise tulemusel tekkiski mõlemapoolse naljatamisega plaan meistriliigasse tagasi tulla,» ütles Teever pressiteate vahendusel.

«Võistlusmomendi sain rannajalgpallis kätte, kuid hinges oli soov mängida suurt jalgpalli kõrgel tasemel. Kokkusaamise tagajärjel tekkis konkreetne idee tagasi tulla ja veel aasta FC Levadiat aidata. Võtsin paar päeva mõtlemiseks, vaatasin FC Levadia ja KuPS ry vahelist mängu, rääkisime asjad selgeks ja andsin nõusoleku tagasi tulla,» jätkas ta.

Teever usub, et teeb meistriliigas esimese mängu juba 4. märtsil avakohtumises FC Flora vastu. «Ega me viigi peale välja ei lähe. Vajadusel olen valmis meeskonda aitama, ehkki tippvormi jõudmine võtab veel üksjagu aega. Loodan igatahes Flora vastu mänguminuteid saada,» ütles Teever.

Kuna Teeveri endise särginumbri 11 sai uueks hooajaks brasiillane Joao Morelli, siis ilutseb ründaja seljal tänavu number 18.

Tagasi üles