Ojamaa sai teist mängu järjest kirja väravasöödu

Silver Tabo
Henrik Ojamaa mängis viimati laenulepingu alusel Dundee FC särgis.
Henrik Ojamaa mängis viimati laenulepingu alusel Dundee FC särgis. Foto: Henrik Ojamaa / Twitter

Šotimaa kõrgliigaklubi Dundee FC ründaja Henrik Ojamaa andis teist mängu järjest väravasöödu, seekord oma endise koduklubi Motherwelli vastu.

Dundee haaras juba avapoolajal võõrsil 5:1 eduseisu ja selle seisuga kohtumine lõppeski. Ojamaa söödust viis Craig Wighton 35. minutil Dundee 4:1 juhtima, vahendab Soccernet.ee.

Põhikoosseisus alustanud Ojamaa vahetati välja 83. minutil. Dundee paikneb liigatabelis 12 meeskonna seas 6. kohal.