Video: ajaloolises mängus skoorinud Fabregas tunneb end väga noorelt

Cesc Fabregas on esimene hispaanlane, kes saanud Premier League'is kirja 300 kohtumist.

FOTO: PETER NICHOLLS/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas Londoni Chelsea meeskonda kuuluv hispaanlane Cesc Fabregas jõudis täna ainulaadse tähiseni, kuna temast sai 3:1 võidumängus Swansea City vastu esimene hispaanlane, kes saanud Premier League'is kirja 300 kohtumist.

Seejuures lõi Fabregas 19. mänguminutil Chelsea' esimese värava ning kuigi esimese poolaja lõpus viigistas seisu Fernando Llorente, tõid Pedro (72. minutil Fabregase tulemuslikust söödust) ja Diego Costa (84. minutil) tabamused siiski kolm võidupunkti Chelsea'le. Liigatabelis jätkab Londoni klubi ülikindla liidriga, edestades 11 punktiga ühe mängu vähem pidanud Manchester Cityt.

29-aastane Fabregas on nüüd Premier League'is andnud 102 väravasöötu. Sama näitaja on kirjas ka Chelsea' legendaarsel jalgpalluril Frank Lampardil. Kõigi aegade edetabelit juhib aga koguni 162 resultatiivse sööduga Ryan Giggs.

Tänase kohtumise eel tunnistas Fabregas, et tunneb end veel väga noorelt. «Tahan lihtsalt jätkata oma tööd ning mängida veel pikka aega. Olen heas vormis, värske ja tunnen end väga noorelt nii mentaalselt kui ka füüsiliselt. Usun, et suudan endast veel rohkem anda,» rääkis Fabregas.

Premier League'i tabeliseis:

1. Londoni Chelsea 63 punkti (26 mängust)

2. Manchester City 52 punkti (25)

3. Tottenham Hotspur 50 punkti (25)

4. Arsenal 50 punkti (25)

5. Liverpool 49 punkti (25)

6. Manchester United 48 punkti (25)

Video Chelsea vs Swansea City kohtumise väravatest:

Tagasi üles