Jalgpallihooaeg avatud: Infonet purustas superkarikafinaalis Flora

Siim Kaasik

Eesti jalgpalli superkarika võitis valitsev Eesti meister FCI Tallinn, kes sai finaalis koguni 5:0 jagu FC Florast.

Eelmisel hooajal Infoneti nime all mänginud FCI Tallinna meeskonna viis 18. minutil juhtima Vladimir Avilov. Viis minutit hiljem oli täpne endine Flora mängija Roman Sobtšenko. Avapoolajal rohkem väravaid ei löödud.

Teine poolaeg jätkus FCI Tallinna dikteerimisel – 56. minutil viis koduklubi 3:0 juhtima Sergei Tumasjan, kohtumise viimastel minutitel sai kaks väravat kirja samuti endine Flora mees Albert Prosa.

Tänasega avati ametlikult jalgpallihooaeg, mis jätkub kohaliku meistriliiga mängudega. Avalöögi teevad vastne superkarikavõitja FCI Tallinn ja Tartu Tammeka.