Tottenham teenis võidu ja kaugenes Liverpoolist

Harry Kane (paremal) lõi Evertoni võrku kaks palli.
Harry Kane (paremal) lõi Evertoni võrku kaks palli. Foto: Adam Davy/PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis olulise võidu tabeli tippu kuuluv Tottenham, kes alistas koduväljakul 3:2 Evertoni.

Tottenham asus kohtumist 2:0 juhtima, kui 20. ja 56. minutil jõudis väravani Harry Kane. 81. minutil lõi Evertoni poolelt ühe värava tagasi Romelu Lukaku, kuid teisel lisaminutil vastas sellele Dele Alli.

Everton suutis veel kolmandal lisaminutil ühe värava tagasi lüüa, kui tabamuse sai kirja Enner Valencia.

Tabelis teist positsiooni hoidev Tottenham on nüüd kogunud 56 punkti. Kolmandal kohal olevat Liverpooli edestatakse 4 silmaga. Liidrikohal on aga Londoni Chelsea. Ülejäänud esikolmikuga võrreldes ühe kohtumise vähem pidanud Chelseal on koos 63 silma.