Vassiljev lõi taas värava ning aitas koduklubi võidule

Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Bialystok Jagiellonia/Facebook

Poola jalgpallimeistrivõistlustel tundis võidurõõmu Konstantin Vassiljevi koduklubi Bialystoki Jagiellonia, kes alistas koduväljakul 4:1 Wroclawi Slaski. Võitjate poolel sai tabamuse kirja ka Vassiljev.

Wroclawi klubi asus kohtumist juhtima 14. minutil, kui värava sai kirja Robert Pich.

Seejärel algas aga kodumeeskonna pidu: 34. minutil lõi värava Przemyslaw Frankowski, 41. minutil Vassiljev, 59. minutil Jacek Goralski ja 82. minutil sai oma teise tabamuse kirja Frankowski.

Vassiljev on Poola liigas sel hooajal löönud nüüd 13 väravat. Selle näitajaga jagab ta liigas esikohta Varssavi Legia ründaja Nemanja Nikoliciga.

Turniiritabelis hoiab Jagiellonia 45 punktiga teist kohta. Liider on ühe kohtumise vähem pidanud Gdanski Lechia 46 silmaga. Kolmas on Varssavi Legia 42 punktiga.