Kapten Ramos päästis taas Madridi Reali

Silver Tabo
Sergio Ramos tõusis eile taas Madridi Reali kangelaseks.
Sergio Ramos tõusis eile taas Madridi Reali kangelaseks. Foto: Francisco Seco/AP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas tõusis taas liidriks Madridi Real, kes alistas kodumängus tänu Sergio Ramose järjekordsele võiduväravale 2:1 Real Betise meeskonna.

Külalised läksid 25. minutil mängu pärast Keylor Navase eksimust juhtima, kui väravavaht vastaste madala pealelöögi väravasse puterdas. Veerand tundi hiljem suunas aga Cristiano Ronaldo Marcelo tsenderduse väravasse ja viigistas, vahendab Soccernet.ee.

Mängu saatuse otsustas aga ei keegi muu kui Sergio Ramos, kes 81. minutil Toni Kroosi nurgalöögi peaga väravasse saatis, lüües juba oma selle hooaja seitsmenda liigavärava.

Liigatabelis on Real nüüd 26 mänguga kogunud 62 punkti, Barcelona asub ühe enam peetud kohtumise juures 60 silmaga teisel kohal. Real Betis paikneb 28 punktiga 14. positsioonil.