Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
/nginx/o/2013/11/01/2593084t1h7032.jpg)
Naiste korvpalli Eesti-Läti ühisliigas tegi FCR Media/Rapla KK täna kõva avalduse poolfinaali jõudmiseks, kui veerandfinaali avamängus võideti kodus Riia RSU/Merksi tänu vägevale kaitsele lausa 66:32 (poolaeg 32:17). Kordusmäng peetakse reedel Riias, edasi poolfinaali pääseb kahe mängu kokkuvõttes.
Teine veerandfinaal, kus osaliseks Tallinna Ülikool ja Vega1/Liepaja, peetakse homme algusega kell 17.30 TLÜ koduväljakul.
Käesoleval hooajal oli Rapla klubi lätlannadega korra kodusaalis kohtunud, siis tuli tunnistada vastaste 63:60 paremust.
Rapla resultatiivseimad olid Darja Lipanskaja ja Pirgit Püü 17 punktiga, Francisca Dondersi arvele jäi 12 punkti.