Jalgpallivärav.
Jalgpallivärav. Foto: SCANPIX

FC Kuressaare ja Lasnamäe Ajaxi jalgpallimeeskondade vahel toimunud Eesti meistrivõistluste kohtumise videopilt jätab üles kahtluse, kas saarlaste 2:1 juhtvärava tühistamine oli ikka õige otsus.

Sportland Arenal peetud kohtumise määrustepärased väravad löödi avapoolajal, kui Madis Lange viis saarlased juhtima ning Aleks Mones viigistas poolaja lõpus, kirjutab soccernet.ee.

Paarkümmend minutit enne kohtumise lõppu saatis Elari Valmas ka teistkordselt palli Ajaxi võrku, kuid tabamus sündis koos kohtuniku vilega, sest äärekohtunik Raul Kaivoja fikseeris Valmasel Martti Pukilt söötu saades suluseisu.

Vaadake videot SIIT ja avaldage juhtunu kohta arvamust!