Penalti tõrjunud Kotenko: ei taha oma saladusi reeta!

Narva Transi tänases 2:1 võidus Viljandi Tuleviku üle oli suur roll Transi väravavahil Artur Kotenkol, kes tõrjus avapoolaja lõpus Kristen Kähri penalti. Trans asus 69. minutil Artjom Škinjovi väravast ise juhtima ja ehkki Kähr viigistas 86. minutil, jäi viimane sõna Transile, kui Denis Poljakov saatis neljandal lisaminutil väravasse 11 meetri karistuslöögi.

«Sellest, kuidas ma penalti tõrjusin, ei hakka rääkima – see on isiklik saladus!» naeris Kotenko mängujärgses intervjuus. «Loodan, et see ei jää viimaseks penaltitõrjeks,» lisas ta.

Vaata videost, kuidas hindas Kotenko Transi meeskonna hetkeseisu ning mida rääkis mängust kõrgliigas elu esimese värava löönud Kähr!