Messita mänginud Barcelona ei pääsenud tagumise otsa meeskonna vastu puhta väravaga

Silver Tabo
Barcelona jalgpallimeeskond suutis hoolimata Lionel Messi mängukeelust alistada võõrsil liigatabeli eelviimase tiimi Granada. Foto: Jorge Guerrero/AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 29. voorus sai lisaks Madridi Realile kolm võidupunkti kirja ka tiitlikaitsja Barcelona, kes alistas ühe mängu pikkuse võistluskeelu all olnud Lionel Messita võõrsil 4:1 jagu väljalangemistsooni kuuluvast Granadast.

Avavärava lõi Luis Suarez, kelle tõste viis katalaanid minut enne normaalaja lõppu juhtima, ent koduväljakul mänginud Granada suutis teise poolaja alguses viigistada.

64. minutil suutis Barcelona 2:1 taas ette minna tänu Paco Alcaceri tabamusele, pärast mida enam tagasi ei vaadatud. 83. minutil lõi Ivan Rakitic kolmanda, kui pall tabas Granada jalgpallurit Matthieu Saunierit ning esimesel normaalaja lisaminutil vormistas 4:1 võidu Neymar.

Liigatabelis hoiab Realist ühe mängu enam pidanud Barcelona 66 punktiga teist kohta, pealinnameeskond jääb kahe punkti kaugusele. Granada hoiab 20 tiimi konkurentsis 19 punktiga eelviimast positsiooni.