Eesti naistekoondis pidi napilt Gruusiale alla vanduma

Silver Tabo
Eesti naiste jalgpalli A-koondis.
Eesti naiste jalgpalli A-koondis. Foto: jalgpall.ee

Eesti naiste jalgpalli A-koondis kaotas MM-valikturniiri eelringi teises mängus Gruusiale 1:2.

Kaks päeva tagasi Lätile 0:4 tulemusega alla jäänud Eesti vajas tänasest mängust hädasti võitu, et võidelda edasipääsu nimel. Gruusia lõi esimese poolaja keskpaigas eestlannadele kaks väravat, seega tuli puhkepausile minna kaheväravalises kaotusseisus, vahendab Soccernet.ee.

Teisel kolmveerandtunnil mitmeid häid võimalusi omanud Eesti lõi ühe värava tagasi 59. minutil, kui täpne oli Signy Aarna. Enamaks Eesti naised aga võimelised ei olnud ning nii tuli vastu võtta teine järjestikune kaotus.