Chelsea on sammumas kindlameelselt tiitlivõidu poole

Silver Tabo
Chelsea jalgpallimeeskond tähistamas Marcos Alonso (keskel) löödud väravat. Tänu sellele tabamusele astuti sammu võrra taas tiitlivõidule lähemale. Foto: Andrew Matthews/PA Wire/PA Images

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga senise hooaja valitseja Londondi Chelsea sai liigatabelisse taas kirja kolm võidupunkti, kui võõrsil alistati 3:1 AFC Bournemouth.

Kohtumise avavärav sündis 17. mänguminutil, kui kodumeeskonna kaitsja Adam Smith sai kirja omavärava. Kõigest kolm minutit hiljem tegi seisuks 2:0 Belgia koondise 26-aastane vutistaar Eden Hazard. Sellega polnud aga avapoolaeg veel lõppenud, sest Bournemouthi fännide rõõmuks suutis nende ründaja Joshua King 42. minutil enne pausile minekut ühe värava tagasi lüüa.

Chelsea'le kindlustas kolm võidupunkti aga Marcos Alonso, kelle 68. minuti karistuslöök tõi tabloole 3:1 võidunumbrid, mis jäid sinna kohtumise lõpuni. Kuna Tottenham võitis laupäevases matšis 4:0 Watfordi, on kahe esimese meeskonna vahe endiselt seitse punkti.