Ferrari võib Kimi Räikköneni vallandada juba poole hooaja pealt

Kimi Räikkönen.

FOTO: LaPresse/Photo4/LaPresse/Scanpix

Vormel-1 hooaeg on kestnud ainult kaks etappi, kuid juba on täies hoos erinevad spekulatsioonid. Itaalia meedias kirjutatakse, et Ferrari tiim ei ole rahul 37-aastase Kimi Räikköneni esitustega ja seetõttu võivad nad soomlase teenetest juba poole hooaja pealt loobuda.

Viimati Hiinas toimunud etapi järel kritiseeris Räikkönen tiimi taktikat. Seejärel sai soomlane tiimi juhtkonnalt teada, et olgu parem vait ja keskendugu sõitmisele, vahendab Iltalehti.

Räikköneniga olid rahulolematud nii Ferrari president Sergio Marchionne kui ka vormel-1 võistkonna juht Maurizio Arrivabene. Sellest aga Itaalia meediale juba piisas, et spekulatsioonid taas käima lükata.

Samal ajal kirjutatakse ka võimalusest, et Ferrari paneb peagi kõik kaardid ainult Sebastian Vetteli peale ning Räikköneni ülesandeks jääb rajal sakslase igakülgne abistamine. Siiski usuvad eksperdid, et hooaja nii varajases faasis veel nii tähtsaid otsuseid ei langetata.

Hooaja kahe esimese etapi järel jagavad MM-sarjas 43 punktiga liidrikohta Vettel ning Mercedese piloot Lewis Hamilton. Räikkönen on 22 silmaga 5. positsioonil.  

Tagasi üles