Hea hoog: 16-aastane Nuudi ei jätnud maailma 405. reketile mingit võimalust

Silver Tabo
Maileen Nuudi.
Maileen Nuudi. Foto: Tairo Lutter

Eesti naistennisist Maileen Nuudi võistleb Egiptuses 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril, kus teenis täna juba teise võidu. Eile sai Nuudi tänu võidule WTA edetabelisse vajaliku punkti, mistõttu pääseb ta 24. aprillil esimest korda karjääri jooksul WTA edetabelisse.

Kui eilses avaringis võitis Nuudi 22-aastase venelanna Sofia Dmitrijeva (WTA 954.) 6:4, 3:6, 6:0, siis täna alistas 16-aastane eestlanna 20-aastase Taipei päritolu Ching-Wen Hsu (WTA 405.), kellel oli turniiril esimene paigutus. Tund ja 17 minutit kestnud mäng lõppes tulemusega 6:0, 6:1, vahendab tennis.ee.

Veerandfinaalis on Nuudi vastaseks 28-aastane Laura-Ioana Andrei (WTA 436.) Rumeeniast.