Ehmatusest üle saanud Tartu Ülikool võitis veerandfinaali teises mängus TLÜ/Kalevit

Venky Jois (palliga).
Venky Jois (palliga). Foto: Margus Ansu

Koduse korvpalli meistriliiga veerandfinaalis kohtusid täna TLÜ/Kalev ja Tartu Ülikool.

Mullune hõbedameeskond Tartu leidis end avaveerandi järel ootamatult 16:27 kaotusseisust, kuid juba poolajaks oldi ees 46:40 ja kogu mäng võideti 94:68. Võitjate parimana viskas 18 punkti Venky Jois, TLÜ/Kalevi poolt panustas 15 silmaga Kristo Saage.

Tartu on nüüd seeriat juhtimas 2:0. Kolme võiduni peetava veerandfinaalseeria kolmas mäng peetakse neljapäeval.