Jalgpalli Eesti meistriliiga liidriks tõusis Flora, kes alistas 7. vooru keskses mängus võõrsil 1:0 tiitlikaitsja Infoneti. Mängu ainsa värava lõi 18. minutil Flora kapten Brent Lepistu.

Infoneti ründajal Vladimir Voskoboinikovil oli 64. minutil võimalus viigistada, kuid tema penalti tõrjus Flora väravavaht Mait Toom. Viiendat mängu järjest oma värava puhtana hoidnud Flora on kogunud viis võitu ja kaks viiki ning vähemalt enne Levadia homset mängu Tartu Tammekaga tõusti ka tabelijuhiks. Infonet on aga saanud juba neli kaotust ehk sama palju kui terve eelmise hooajaga kokku, tabelis ollakse 9 punktiga viiendal kohal.