Finaalseeria avamängu võitis Sparta meeskond

Esimene finaalmäng.
Esimene finaalmäng. Foto: Erakogu

Paf saalihokiliiga finaalseeria avakohtumises võitis Sparta Team Automaailm koduplatsil 9:8 (4:2; 2:3; 3:3) EMÜ Spordiklubi meeskonna.

Esimese kolmandiku lõpus õnnestus väljakuperemeestel paariväravaline vahe sisse teha. Niiviisi juhtides kulges kohtumine kuni viimase kolmandiku keskpaigani, kui tartlased tulid järgi ja läksid 2,5 minutit enne lõpuvilet 8:7 juhtima.

Ometi suutis Sparta saavutada veel kaks väravat. Viigivärav tuli väravavahita mängides, võiduvärav 12 sekundit enne lõppu Kermo Uuelt (söötja Andrei Polovnikov).

Pühapäeval kell 20.30 mängitakse EMÜ Spordihoones.