Madridi Real teenis ülimalt raske võidu ja tõusis taas tabeliliidriks

Marcelo (keskel) tähistamas võiduväravat.
Marcelo (keskel) tähistamas võiduväravat. Foto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP/Scanpix

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel sai üliolulise võidu meistritiitli eest heitlev Madridi Real, kes alistas koduväljakul 2:1 Valencia.

Real asus kohtumist juhtima 27. minutil, kui väravani jõudis Cristiano Ronaldo. Ronaldol oli 57. minutil suurepärane võimalus Reali eduseisu suurendada, kuid portugallane eksis penaltil.

82. minutil jõudis Valencia hoopis viigini – värava sai kirja Dani Parejo. Realile tõi lõpuks võidu Marcelo tabamus 86. minutil.

Real tõusis 81 punktiga nüüd turniiritabelis ainuliidriks. Teist kohta hoiab FC Barcelona 78 silmaga. Mõlemal meeskonnal on sel hooajal jäänud Hispaania liigas pidada veel neli kohtumist.