Video: vali jalgpalli meistriliiga aprillikuu ilusaim värav

Tartu Tammeka - Paide linnameeskond.

FOTO: Sille Annuk

Eesti Jalgpalli Liit ja Postimees valivad lugejahääletuse abiga ka 2017. aastal jalgpalli Eesti meistriliigas löödud kauneima värava. Märtsist novembrini selgitatakse igas kuus välja võitja, kes pääseb finaali. Nii selguvad kaheksa finalisti, lisaks saavad finaali ka kaks paremat teist kohta. Meistriliiga hooaja ilusaima värava autor saab EJLilt ja Postimehelt auhinna novembris Estonia kontserdisaalis toimuval hooajalõpu galal.

Märtsi ilusaimaks väravaks valisid Postimehe lugejad Narva Transi äärekaitsja Viktor Plotnikovi võimsa karistuslöögi, mille ta saatis hooaja teises voorus tiitlikaitsja Infoneti värava ristnurka. Plotnikovi tabamus kogus peaaegu pooled häältest.

2014. aastal võitis aasta parima värava auhinna Tartu Tammeka mängumehe Kristjan Tiiriku tabamus ning aasta hiljem võidutses taas Tammeka mängija, sedapuhku Rauno Tutk. 2016. aastal valisid lugejad aasta ilusaimaks tabamuseks Viljandi Tuleviku mängija Raido Romani efektse kauglöögi, mis jõudis muuhulgas ka paljudesse ülemaailmselt mainekatesse jalgpalliportaalidesse. Mullu võitis auhinna aga Dmitri Kruglovi kauge ja võimas karistuslöök Levadia võrku.

Meistriliiga 2017. aasta aprillikuu ilusaima värava kandidaadid on:

  • A - Zakaria Beglarišvili (Flora)
  • B - Magnar Vainumäe (Paide Linnameeskond)
  • C - Sander Post (Viljandi Tulevik)
  • D - Martin Allik (Viljandi Tulevik)
  • E - Joao Morelli (Tallinna Levadia)

Hääletus on avatud kuni kolmapäeva, 17. mai hilisõhtuni!

Tagasi üles