Meeletu mäng: Bayern lõi viimaste minutitega 3 väravat ja pööras kaotusseisu võiduks

Müncheni Bayern sai lähima jälitaja üle magusa võidu.
Müncheni Bayern sai lähima jälitaja üle magusa võidu. Foto: Hannibal Hanschke/Reuters/Scanpix

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel pidasid hullumeelse mängu tabelis kahel esimesel positsioonil olevad Müncheni Bayern ja RB Leipzig. Võõrsil mänginud Bayern teenis viienda lisaminuti väravast lõpuks 5:4 võidu.

Kohtumine algas paremini Leipzigi jaoks, kui 2. minutil viis võõrustajad juhtima Marcel Sabitzer. Bayern viigistas 17. minutil omakorda seisu, kui tabamuse sai kirja penalti realiseerinud Robert Lewandowski.

Avapoolaja sündis aga veel üks värav, kui 29. minutil viis Timo Werner penaltist omakorda taas Leipzigi juhtima.

47. minutil suurendas Yussuf Poulsen võõrustajate eduseisu juba 3:1 peale. 60. minutil lõi Thiago Alcantara Bayerni poolelt ühe värava tagasi, kuid 65. minutil suurendas Werner taas Leipzigi eduseisu.

Bayerni pidu hakkas pihta aga kohtumise lõpus, kui 84. minutil lõi esmalt oma teise värava Lewandowski. 90.+1. minutil tõi tabloole viiginumbrid David Alaba ning 90.+5. minutil vormistas Bayerni 5:4 võidu Arjen Robben.

Endale juba meistritiitli kindlustanud Bayernil on voor enne hooaja lõppu koos 79 punkti. Leipzig on 66 silmaga teine.

Ragnar Klavani endine tööandja FC Augsburg hoiab 37 punktiga 14. positsiooni.