Kangerti enda tipptulemuseks kokkuvõttes on seni olnud 11., mille ta saavutas 2013. aasta Vueltal. Sellega jagab ta parimat tulemust, mille on eestlased kunagi välja sõitnud. 11. koha sai 2011. aasta Tour de France’il kirja ka Rein Taaramäe.
Ekslikult on liikvel jutt, et Jaanus Kuum lõpetas 1990. aasta Vuelta kokkuvõttes 9. kohaga, kuid tegelikult oli tegemist hoopis ühe väiksema Hispaanias toimunud võidusõiduga. Lisaks sellele võistles Kuum profina Norra lipu all.
Kuum põgenes Nõukogude Liidust fjordidemaale 1980ndtel. «Kõigest 19-aastase noorukina sõitis Kuum Nõukogude Liidu koondislasena Taani võistlema. Ühel ööl teeskles ta kõhuhäda, saalis mitu korda toa ja tualeti vahet ning lõpuks puges läbi akna välja ja oligi läinud. Järgmisel hommikul palus ta juba Norras poliitilist varjupaika. See polnud juhuslik minek, Norras ootas teda vanaisa,» on Postimehe veergudel kirjutatud ratturi põgenemise kohta.
Kõigest 19-aastase noorukina sõitis Kuum Nõukogude Liidu koondislasena Taani võistlema. Ühel ööl teeskles ta kõhuhäda, saalis mitu korda toa ja tualeti vahet ning lõpuks puges läbi akna välja ja oligi läinud. Järgmisel hommikul palus ta juba Norras poliitilist varjupaika.
Suurtuuridel saavutas Kuum enda parima koha 1989. aasta Vueltal, mille ta lõpetas 14. Lisaks oli ta aasta varem saanud Tour de France'il kirja 24. koha.
Kuumaga sarnastesse kõrgustesse ongi jõudnud ainult Eesti kaks praegust tippratturit. Lisaks eelpool mainitud Vuelta tulemusele on Kangert lõpetanud Girol kahel korral üldarvestuses 13. kohaga (2013. ja 2015.), Tour de France’ilt on tal ette näidata 20. resultaat (2014).