Esimene supertehing juba tehtud? Bayern valmistab taas Arsenalile tuska

Alexis Sanchez on Londoni Arsenalist lahkumas.

FOTO: Dylan Martinez/Reuters/Scanpix

Londoni Arsenali jalgpalliklubi jäi tulevaks hooajaks Meistrite liigast eemale ning nii spekuleeritakse, et tiimi superstaarid Alexis Sanchez ja Mesut Özil on võistkonnast lahkumas. Konkreetsem tundub asi olevat Sanchezega, kes on viimaste teadete kohaselt liitumas Müncheni Bayerniga.

Arsenal on aastaid olnud Bayerniga Meistrite liigas hädas ning nüüd tundub, et Müncheni klubi paneb Londoni tiimile järjekordse põntsu.

Tšiili ajalehe El Mercurio teatel on diil kahe klubi vahel juba tehtud ning Bayern maksab ründaja eest 65 miljonit eurot. Samasugune uudis on levimas juba ka Hispaania meedias.

Kõige huvipakkuvam infokild tuli aga Tšiili Jalgpalliliidust. Tšiili andis teada oma koondise koosseisu Konföderatsioonide karikaturniiriks ning seal oli Sancheze tööandjaks märgitud juba Bayern. Seejärel asuti kiiresti tegutsema ning kodulehel sai ründaja koduklubiks taas Arsenal.

Saksamaa meedia teatel on Bayerni juhendaja Carlo Ancelotti valmis ka mõnest mängijast loobuma. Üleliigseteks peaksid osutuma Douglas Costa ning Renato Sanchez.

Tagasi üles