Video: vali jalgpalli meistriliiga maikuu ilusaim värav

Tallinna Levadia ja Nõmme Kalju kohtumine.

FOTO: Eero Vabamägi

Eesti Jalgpalli Liit ja Postimees valivad lugejahääletuse abiga ka 2017. aastal jalgpalli Eesti meistriliigas löödud kauneima värava. Märtsist novembrini selgitatakse igas kuus välja võitja, kes pääseb finaali. Nii selguvad kaheksa finalisti, lisaks saavad finaali ka kaks paremat teist kohta. Meistriliiga hooaja ilusaima värava autor saab EJLilt ja Postimehelt auhinna novembris Estonia kontserdisaalis toimuval hooajalõpu galal.

Märtsi ilusaimaks väravaks valisid Postimehe lugejad Narva Transi äärekaitsja Viktor Plotnikovi võimsa karistuslöögi, mille ta saatis hooaja teises voorus tiitlikaitsja Infoneti värava ristnurka. Plotnikovi tabamus kogus peaaegu pooled häältest. Aprillikuu hääletusel oli aga ülekaalukalt parim Paide poolkaitsja Magnar Vainumäe karistuslöök Tartu Tammeka vastu.

2014. aastal võitis aasta parima värava auhinna Tartu Tammeka mängumehe Kristjan Tiiriku tabamus ning aasta hiljem võidutses taas Tammeka mängija, sedapuhku Rauno Tutk. 2016. aastal valisid lugejad aasta ilusaimaks tabamuseks Viljandi Tuleviku mängija Raido Romani efektse kauglöögi, mis jõudis muuhulgas ka paljudesse ülemaailmselt mainekatesse jalgpalliportaalidesse. Mullu võitis auhinna aga Dmitri Kruglovi kauge ja võimas karistuslöök Levadia võrku.

Meistriliiga 2017. aasta maikuu ilusaima värava kandidaadid on:

  • A - Svjatoslav Jakovlev (Tallinna Levadia)
  • B - Kristen Saarts (Pärnu Vaprus)
  • C - Svjatoslav Jakovlev (Tallinna Levadia)
  • D - Martin Mägi (Paide Linnameeskond)
  • E - Brent Lepistu (Tallinna Flora)
  • F - Pavel Dõmov (FCI Tallinn)

Hääletus on avatud kuni kolmapäeva, 7. juuni hilisõhtuni!

Tagasi üles