Ajakirjanikku rünnanud Türgi jalgpallikoondise kapten lõpetas koondisekarjääri

Arda Turan

FOTO: /AP

Türgi jalgpallikoondise kapten, FC Barcelona poolkaitsja Arda Turan tõmbas koondisekarjäärile kriipsu peale, sest sattus kodumaal skandaali. Türklane ründas pärast eilset kohtumist Makedooniaga reporter Bilal Meset.

Türgi jalgpallikoondis viigistas eile õhtul 0:0 Makedooniaga ning türklased lendasid tagasi Skopjest Sloveeniasse, kui Turan märkas lennukis istunud Meset. Turan haaras tal kõrist ning hakkas tema peale karjuma.

Väidetavalt ei meeldinud Turanile jalgpalliajakirjaniku eelmisel aastal ilmunud lugu, milles Mese kirjeldas, kuidas Türgi koondise kogenumad liikmed olid 2016. aasta EMi boonusrahade tõttu alaliiduga tülli läinud. Pallur teatas juba siis sotsiaalmeedias, et meedia tegeleb valetamisega.

Turan visati pärast lennukis juhtunud intsidenti koondise treeninglaagrist välja ning andis täna ka pressikonverentsi, kus teatas, et enam Türgi koondist ei esinda. «Olin enda arvates üsna rahulik. Armastan Türgi riiki, armastan Türgi lippu. Aga kui te väga tahate, siis tõmbun koondisest eemale.»

Tagasi üles