Morrisoni meeskond langes veerandfinaalis välja

Vahur Kalmre
, vanemtoimetaja
Scott Morrison Anwili meeskonna särgis.

Endise TÜ/Rocki korvpallimeeskonna mängija Scott Morrisoni nüüdne klubi Anwil langes Poola meistriliiga veerandfinaalis välja, jäädes mängudega 1:3 alla Trefl Sopoti meeskonnale.

Neljanda mängu kaotas Anwil lisaajal 89:99. Morrison pääses platsile kuueks minutiks ning viskas selle ajaga kolm punkti ja võttis ka kolm lauapalli.

Esimese veerandfinaalmängu kaotas Anwil 78:84, teise võitis 76:68. Kolmandas veerandfinaalmängus jäi Anwil alla lisaajal 75:79 ning neljandas siis samuti lisaajal 89:99.

Kümnes mängus, mis Morrison on sel hooajal Anwili särgis mänginud, on ta platsil olnud keskmiselt 10 minutit, visanud keskmiselt 4,3 punkti ja võtnud 3,1 lauapalli.