Miks jääb Eesti rallipaar Poolast eemale?

Miko Niinemäe ja Martin Valter Korsika MM-rallil.

FOTO: Timo Anis

Eeloleval nädalavahetusel sõidetakse Poolas autoralli MM-sarja kaheksas etapp. Mikolajki ümbruses sõidetav ralli on hooaja kolmandaks etapiks juunior WRC-klassis osalejatele, kuid paraku jääb Poolast eemale esialgu seal osalema pidanud Eesti ralliekipaaž Miko Niinemäe – Martin Valter (Ford Fiesta R2T).

Juunis sõidetud Sardiinia MM-rallil toimunud väljasõidu järgselt tundis Niinemäe enda kaelas tugevat valu ning otsustas ralli pooleli jätta, et Poola ralliks taas võistlusvalmis olla. Paraku on aga Niinemäe kaelavigastus osutunud kardetust tõsisemaks ning kolmest taastumise nädalast on jäänud väheks ning nii otsustati koos arsti ja meeskonnaga, et eesootav Poola ralli jäetakse vahele. 

«Tõeliselt kurb on tõdeda, et meie hooaeg sai järgmise tagasilöögi. Poola ralli oleks meile kindlasti sobinud, aga tundub, et seekord polnud meie kord sinna jõuda. Lisaks on raske toetajate ees, kes küll ei pane lisapingeid peale, kuid tuleviku mõttes soovin igal juhul leida neile häid väljundeid. Eks näis, mis meie hooajast edasi saab, aga igal juhul minu tervis saab ühel hetkel korda ning loodetavasti saame ka sel aastal veel tugevaid esitusi teha,» võttis Niinemäe praeguse olukorra kokku.  

Tagasi üles
Back