Lindpere koduklubi sai hooaja esimese kaotuse

Joel Lindpere
Joel Lindpere Foto: SCANPIX

Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls sai Põhja-Ameerika jalgpalliliigas MLS esimese kaotuse, kui jäi võõrsil 0:1 alla Philadelphia Unionile.

Terve kohtumise kaasa teinud Lindpere andis 31. minutil hea võimaluse Red Bullsi juhtima viia ründaja Juan Agudelole, kuid viimane ei suutnud olukorda ära kasutada, vahendab ERR Sport.

Ka Lindperel endal oli kohe teise poolaja alguses väravašanss, aga umbes 18 meetrilt tehtud pealelöök läks postist napilt mööda.

Kohtumise ainsa värava lõi hoopis 68. minutil hetk varem vahetusest platsine tulnud Unioni mängija Roger Torres.

Red Bullsil on nüüd kirjas üks võit, kaks viiki ja üks kaotus ning idakonverentsi tabelis hoitakse Unioni ja New England Revolutioni järel kolmandat positsiooni.