Kogenud prantslane suurendas MMil medaliarvet, Timo Sild jäi napilt esikümnest välja

Silver Tabo
Thierry Gueorgiou.
Thierry Gueorgiou. Foto: SCANPIX

Lõuna-Eestis peetavatel orienteerumise maailmameistrivõistlustel sai meeste lühirajal kuldmedali kaela sel alal oma karjääri kaheksanda MM-tiitli võitnud prantslane Thierry Gueorgiou, kes lõpetab pärast MMi sportlaskarjääri.

Prantslase järel tuli hõbemedalile šveitslane Fabian Hertner (+25 sek) ning poodiumi viimasele astmele kerkis ukrainlane Oleksandr Kratov 30-sekundilise kaotusega.

Parima eestlasena lõpetas taas Timo Sild, kes oli 11. (+2.19). Lauri Sild sai kirja 13. koha (+2.27) ning Sander Vaher 44. koha (+9.05).