Testimisel viibiv Kink andis kunagise Saksamaa kõrgliigaklubi vastu väravasöödu

Silver Tabo
Tarmo Kink.
Tarmo Kink. Foto: Andres Haabu / Postimees

Praha Bohemiansi jalgpalliklubis testimisel viibiv Tarmo Kink andis oma esimeses kontrollmängus resultatiivse söödu.

Kink tegi kaasa esimese poolaja ja tema söödust avas Michal Švec 13. minutil skoori, vahendab Soccernet.ee. Vastaseks oli Cottbusi Energie, kes mängis veel 2009. aastal Saksamaa kõrgliigas, aga on praeguseks langenud riigi tugevuselt neljandasse liigasse.

Avapoolaja järel oli seis 1:1 ja lõppseisuks kujunes 2:2. Endine Sillamäe Kalevi esisnaiper Jevgeni Kabajev tegi Bohemiansi eest kaasa teise poolaja, vigastatud Siim Luts kohtumises ei osalenud.