Silver Tabo

Eesti jalgpalli meistriliiga 19. vooru viimases kohtumises sai kindla võidu Sillamäe Kalev, kes alistas Viljandi linnastaadionil 3:0 kohaliku Viljandi Tuleviku meeskonna ning tõusis liigatabelis kuuendale kohale.

Sillamäe läks kohtumist juhtima juba 11. minutil, kui jala sai valgeks Aleksandr Savin. Ehkki avapoolajal rohkem väravaid ei sündinud, skooris teisel poolajal kahe minuti jooksul (56., 58.) Aleksandr Volkov, kelle tabamuste järel särasid mängu lõpus tablool Sillamäe 3:0 võidunumbrid.

Enne tänast kohtumist 16 punktiga kaheksandal positsioonil asunud Sillamäe teenis tänu võidule kolm punkti ning möödus liigatabelis nii Tartu Tammekast kui ka Paide Linnameeskonnast, kerkides 19 silmaga kuuendaks. Viljandi jätkab kümne punktiga eelviimasel ehk üheksandal real.