Kris Ilves
Ragnar Klavan.
Ragnar Klavan. Foto: BOBBY YIP/REUTERS

Ragnar Klavani koduklubi Liverpool alistas Aasia turneel teise Premier League’i meeskonna Crystal Palace’i 2:0. Oranži mänguvormi kandnud Liverpool lõi kohtumise mõlemad väravad teisel poolajal.

Liverpooli juhendaja Jürgen Klopp tegi teise kolmveerandtunni alguses kümme vahetust, tuues mängu teiste seas ka Eesti jalgpallikoondise kapteni. Mänguskoori avas 61. minutil sel suvel Londoni Chelseast soetatud ründaja Dominic Solanke, lõppskoori vormistas Divock Origi kümmekond minutit enne kohtumise lõppu.

Laupäeval läheb Liverpool finaalis vastamisi Leicester Cityga, kes sai esimeses poolfinaalis tänu penaltiseeriale jagu West Bromwich Albionist. Kõnealune matš leiab aset Eesti aja järgi kell 15.30.