Merili Luuk

Eesti jalgpallikoondise kaitsja Enar Jäägeri koduklubi Valerenga alistus sõprusmängus Manchester Unitedile 0:3. Eestlane tegi kaasa esimese poolaja.

United asus kohtumist juhtima 44. minutil Marouane Fellaini väravast. Poolajal suisa üheksa vahetust teinud Punased Kuradid kasvatasid pärast poolajapausi veelgi eduseisu, kui täpne oli Romelu Lukaku. Lõppseisu vormistas 71. minutil Scott McTominay.

Jääger viibis platsil 45 minutit ning on nüüdseks alates aprilli lõpust terve olles alati põhikoosseisu kuulunud (juuni alguses tuli kaks mängu pisitrauma tõttu vahele jätta).

United lõpetas neljapäeval viiemängulise võistlusturnee USAsse, mille raames peetud kohtumistes alistati Los Angeles Galaxy 5:2, Real Salt Lake 2:1, Manchester City 2:0 ja Madridi Reali pärast 1:1 viigiga lõppenud normaalaega penaltiseerias 2:1. Lisaks saadi FC Barcelona käest 0:1 kaotus.

Enne järgmise nädala teisipäeval mängitavat Euroopa superkarikafinaali, kus valitsev Euroopa liiga võitja United kohtub kevadise Meistrite liiga tšempioni Madridi Realiga, peab United veel ühe treeningkohtumise, kui kolmapäeval mängitakse Dublinis Genoa Sampdoriaga.