Blogi: Euroopa ei jäänud 100 meetris medalita, Rasmus Mägi MM lõppes kurvalt

Naiste 100 meetri jooksu finiš - ameeriklanna Tori Bowie edestas ühe sajandikuga Elevandiluuranniku jooksjat Marie-Josee Ta Lou'd. FOTO: Kevin Coombs/REUTERS

Londoni kergejõustiku MMil pühapäevase võistluspäeva jooksul selgus kuus maailmameistrit - naiste maratonis seitsmevõistluses, teivashüppes ja 100 meetri jooksus ning meeste maratonis ja kuulitõukes. Eesti delegatsioon sai kohe hommikul valusa uudise, kui selgus, et Rasmus Mägi ei saa 400 meetri tõkkejooksus starti tulla. 

Põhjuseks on jalavigastus, mis vaevab jooksjat juba mõnda aega ning rikkus ka ettevalmistust MMiks. Jaak-Heinrich Jagor hoidis Eesti tõkkejooksjate lippu kõrgel, joostes 49,81-ga poolfinaali. 24 edasipääseja hulgas andis see aeg 20. koha.

Grit Šadeiko sai naiste seitsmevõistluses 13. koha. Meeste maratonijooksus edestas Tiidrek Nurme (40. koht) Roman Fostit (53. koht) 2 minuti ja 47 sekundiga. Mõlemad mehed jooksid hooaja tippmargi. Loe kõigest kergejõustiku MMi kolmandal võistluspäeval juhtunust Postimehe blogist!

Esmaspäeval selgub Londonis neli maailmameistrit - naiste vasaraheites, kolmikhüppes ja 1500 meetri jooksus ning meeste 110 meetri tõkkejooksus.

Tagasi üles
Back