Sisuturundus

Maailma suurim amatööride golfiturniir laieneb veelgi koos Turkish Airlinesiga

FOTO: Turkish Airlines

Turkish Airlinesi amatööride golfiturniiri (TAWGC) viies voor toimub 10.augustil 2017 Eestis. TAWGC toimub Tallinnas juba teist korda ning on kasvanud nii osalejate arvu kui ka populaarsuse poolest. Turniir koosneb 100st alamvoorust, iga voor on iseseisev võistlus, mis toimub 63s riigis ning kus selguvad 100 võitjat. Kõik võitjad osalevad Grand Final golfiturniiril, mis toimub Türgis.

Eelmine aasta selgusid võitjad enam kui 8000 osavõtja seast. Finalistidele antakse võimalus lennata äriklassis Antalyasse luksuslikku 5 tärni hotelli Titanic Deluxe Belek. Finalistid võistlevad läbi kahe vooru ühel ranniku parimal golfiväljakul Titanic Golf Club. Eelmiste hooaegade võitjatel on võimalus osaleda Euroopa turneel “Final Series”.

“Me oleme õnnelikud, et saame sellist üritust Turkish Airlines World Golf Cup jaoks korraldada” ütles Turkish Airlines Eesti tegevjuht Erkan Ince. Äriringkonnas on Turkish Airlines golfiturniir saavutanud suure populaarsuse ning tänu sellele kuulub see ka paljude ettevõtete ajakavasse. Me ootame järjekordset meeldejäävat sündmust ning väärikat võitjat.

“Võrreldes teiste lennufirmadega on Turkish Airlines sihtkohtade valik kõige laiem. Lennufirma sihiks on toetada sporti ning läbi selle ühendada inimesi üle kogu maailma. Lisaks eelnevalt mainitud golfiturniirile toetab Turkish Airlines ka mitmeid teisi spordiorganisatsioone. Siinkohal võib välja tuua näiteks Europe’s top club level korvpallivõistlused. Me aitame nii sportastel kui ka korraldajatel jõuda võimalikult mugavalt ja turvaliselt nende järgmistesse sihtkohtadesse” lausus Turkish Airlines Eesti filiaali tegevjuht Erkan Ince.

FOTO: Turkish Airlines

Mõned faktid Turkish Airlines kohta:

1933.aastal 5 lennukiga asustatud Turkish Airlines olles tänaseks kasvanud 4 tärni lennuliiniks. Star Alliance’i liikmel Turkish Airlines’il on tänaseks 333 lennukit, mis lendavad 300 sihtpunkti üle maailma (251 rahvusvahelist ja 49 siseriiklikku lendu). 2017. aastal läbi viidud Skytraxi küsitluse andmete põhjal valiti Turkish Airlines Lõuna-Euroopa parimaks lennufirmaks. Aastatel 2011-2016 auhinnati Turkish Airlines Euroopa parimaks lennufirmaks. 2010. aastal pärjati firma parimat turistiklassi toitu pakkuvaks lennufirmaks ning aastatel 2013, 2014, 2016 ja 2017 maailma parimat äriklassi toitu pakkuvaks lennufirmaks. 2015. aasta ja 2017. aasta Skytrax küsitluse põhjal võitis Turkish Airlines ka parima äriklassi ootesaali toitlustuse ja parima äriklassi ootesaali lennujaamas tiitli.

Tagasi üles