Eesti golfikoondis osaleb Suurbritannias mainekal võistlusel

Mattias Varjun ja Timo Raukas.

FOTO: Mart Varjun

15.-20. augustil osalevad Eesti golfikoondislased Mattias Varjun ning Joonas Juan Turba Suurbritannias mainekal The Boys Amateur Championship võistlusel.

Võistluse esimeses osas on kokku 252 võistlejat, kes mängivad kaks mänguringi (üks ring on 18 rada). Mõlemad ringid mängitakse erinevatel väljakutel 15. ja 16. augustil. 64 parima tulemusega võistlejat mängivad edasi rajamängu vormis. Finaalpäeval mängitakse 36 rada.

Eesti golfikoondis on ellu kutsutud eesmärgiga esindada Eestit individuaal- ja meeskonnavõistlustel nii profi- kui amatööritaseme arvestuses.

Eesti golfikoondises on praegu 13 aktiivset liiget:

 1. Sander Aadusaar
 2. Anete Liis Adul
 3. Carl Enn Hellat
 4. Kevin Christopher Jegers
 5. Aaron Kobin
 6. Marten Palm
 7. Ralf Henri Põldoja
 8. Timo Raukas
 9. Mark Suursalu
 10. Richard Teder
 11. Joonas Juan Turba
 12. Mattias Varjun
 13. Markus Varjun

Eesti Golfi Liit on vabaalgatuse alusel 1992. aastal asutatud mittetulundusühing, mis edendab ja koordineerib golfialast tegevust Eestis. Liit ühendab Eestis tegutsevaid golfiklubisid ühistegevuseks, golfi edendamiseks ning sellealase tegevuse koordineerimiseks avalikes huvides. Liit tegutseb vastavuses The R&A golfireeglite, eetika, golfikultuuri ja –traditsioonidega, täites Euroopa Golfi Assotsiatsiooni poolt kehtestatud akte ja suuniseid ning juhindudes oma tegevuses Eesti Spordi Hartast, spordiseadusest ja liidu põhikirjast.

Tagasi üles