Sisuturundus

Eesti spordilegendid sõlmisid heategevusliku kihlveo

FOTO: Zoran Grojic

Neli tuntud Eesti sportlast otsustasid läheneva korvpalli EMi eel sõlmida heategevusliku kihlveo. Korvpallurid Gert Kullamäe, Heino Enden ja Indrek Visnapuu ning rannavõrkpallur Rivo Vesik panid proovile oma teadmised korvpallist ning sõlmisid kihlveo, mille võitja saab teha mänguportaali Paf kulul heategevusliku annetuse.

Kullamäe pakub võitjaks Sloveeniat

Gert Kullamäe arvab, et korvpalli EMil saab kuldmedali kaela Sloveenia. Teised nii ei arva. Vaata videost, keda ennustavad mehed algava EMi võitjateks ning millist kohta pakutakse Lätile ja Soomele.

Kui soovid spordilegendidega mõõtu võtta, siis tee oma ennustused challenge.paf.com lehel ning liitu legendide liigaga. Liiga kood on 123456. Ennustusi saavad kõik teha tasuta ja seda kuni esimese mängu alguseni 31. augustil. Parim ennustaja saab auhinnaks Samsungi 55’’ teleri.

Pafist

Paf on Eestis litsentseeritud hasartmänguettevõte. Paf on Eesti Olümpiakomitee peasponsor ja Eesti Tennise Liidu kuldsponsor ning toetab nii tippsorti kui ka harrastussporti. Kogu Pafi teenitud kasum suunatakse heategevuseks. Lisaks spordile toetab Paf ka kultuuri ja sotsiaalvaldkonna organisatsioone. Rahvusvaheline kaubandusajakiri eGaming Review nimetas online-mänge ja spordiennustust pakkuva Pafi 2014. aastal sotsiaalselt kõige vastutustundlikumaks teenusepakkujaks internetimängude valdkonnas. Lisainfo: www.paf.com

Tagasi üles
Back