Rooney ja Everton alustasid Euroopa liiga alagrupiturniiri suure kaotusega

Algkoosseisus alustanud Wayne Rooney vahetati puhkama 66. minutil.

Jalgpalli Euroopa liigas mängiti alagrupiturniiri esimene voor. Käimasoleval hooajal ei osale tugevuselt teises klubisarjas ühegi eestlase koduklubi.

Rõõmustada saavad Ragnar Klavani tööandja Liverpooli poolehoidjad. Nimelt kaotas nende linnarivaal Everton ja Wayne Rooney võõral väljakul Atalantale 0:3. Kohtumise kõik tabamused sündisid esimesel poolajal.

Suurklubidest tegi parima soorituse AC Milan. Võõral väljakul löödi Viini Austriale koguni viis väravat, kuid puhaste paberitega naaberriigist minema ei pääsetud, sest ühe palli pidi Gianluigi Donnarumma enda selja tagant välja noppima.

Meistrite liiga eelringis kahe mängu kokkuvõttes Liverpooli paremust tunnistama pidanud Hoffenheim alustas kaotusega. Koduväljakul jäädi Euroopa liigas varemgi ilusaid mänge näidanud Bragale alla. Matš lõppes tulemusega 1:2.

Mullu Inglismaa kõrgliigas viiendal kohal lõpetanud Londoni Arsenali kohtumise algusaeg lükati turvalisuse kaalutlustel tunni võrra edasi. Nimelt tekitasid matši eel paksu pahandust tuhanded Kölni toetajad.