Flora sai väravamasina tööle alles kohtumise lõpus, Infonet lõpetas kümnekesi

Merili Luuk
FC Flora
FC Flora Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Evald Tipneri karikavõistlustel jõudsid veerandfinaali Tallinna FC Flora ja FC Infonet.

Flora alistas FC Elva 2:0. Skoor avati Brent Lepistu väravast alles 68. minutil, lõppseisu vormistas Mark Anders Lepik.

Infonet alistas võõrsil 7:1 kolmanda liiga klubi Läänemaa JK, seejuures lõpetas Tallinna klubi mängu kümnekesi, sest 82. minutil teenis väravavaht Mihhail Lavrentjev punase kaardi. Kaabutriki tegi Eduard Golovljov (26., 36. ja 76. minutil), ühe värava lõid Pavel Dõmov (6.), Vladimir Avilov (16.), Sergei Tumasjan (72.) ja Albert Prosa (87.). Läänemaa auvärava lõi Martin Salf (84.).

Homme toimub karikavõistlustel viis kaheksandikfinaali:

kell 17 Tallinna FC Levadia – Kohtla-Järve JK Järve
kell 17 Viljandi JK Tulevik – Maardu United
Kell 18 Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond III
Kell 20 Rumori Calcio Tallinn –  FC Kuressaare
Kell 20.30 Põhja-Tallinn JK Volta  – Tallinn FC Flora U21

Viimane kaheksandikfinaal toimub järgmisel nädalal, kui 27. septembril kell 19 kõlab avavile JK Narva Trans – Rakvere JK Tarvas mängus. Kohtumisest teeb otseülekande jalgpall.ee. Tegu on selle kalendriaasta viimase karikamänguga – veerandfinaalidega tehakse algust kevadel.