Kris Ilves
Robert Lewandowski (vasakul) ja Thomas Müller.
Robert Lewandowski (vasakul) ja Thomas Müller. Foto: LakoPress/imago/Lackovic

Saksamaa jalgpalli meistriliiga kuues mängudevoor algas üllatusega: tiitlikaitsja Müncheni Bayern mängis koduväljakul 2:2 viiki Wolfsburgiga.

Bayern asus mullu napilt väljalangemisest pääsenud meeskonna vastu matši juhtima 33. minutil, kui enda teenitud 11 meetri karistuslöögi realiseeris Robert Lewandowski. Üheksa minutit hiljem suurendas meisterklubi eduseisu Arjen Robben.

Teisel poolajal lõi väravaid vaid külalismeeskond: Bayerni väravavaht Sven Ulreich tõrjus 56. minutil väravasse Maximilian Arnoldi karistuslöögi, lõppskoori vormistas kümmekond minutit enne kohtumise lõppu Daniel Didavi.

Punktide kaotusest hoolimata hoiab Bayern liigatabelis teist positsiooni, kuid konkurendid on pidanud ühe kohtumise vähem. Wolfsburg kerkis hooaja esimese võidu toel 11. tabelireale.

Meistriliiga liider Dortmundi Borussia läheb täna õhtul vastamisi seitsmendal kohal paikneva Mönchengladbachi Borussiaga.